jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

Savollaringiz bormi?

+86-18206021758

Marmar silliqlash mashinasi
video
Marmar silliqlash mashinasi

Marmar silliqlash mashinasi

Qayta ishlangan mahsulotga sayqallangan silliqlash toshlari silliqlanadi. Jilolangan mahsulot issiq bo'lgandan so'ng, taxta yuzasiga suv qo'shing. Kvarts toshini parlatish mashinasi sovishi mumkin. Uzluksiz yoki katta miqdorda suvga ruxsat berilmaydi. Aks holda, suvning moylash ta'siri bo'ladi Polishing istalgan effektga erisha olmaydi va quruq abrazivni umuman ishlatib bo'lmaydi. Juda yuqori harorat taxta yuzasini yoqib yuboradi va taxta yuzasida yoriqlar paydo bo'lishiga olib keladi.Kompaniyamiz Internet fikrlashdan korxona sifatida foydalanadi, uzluksiz tosh silliqlash mashinasi, mijozlarga yo'naltirilgan ishlab chiqarish uskunalarini talab qiladi, asosan 6-12 toshli avtomatik litchi ishlab chiqaradi. noodle mashinasi, uzluksiz silliqlash mashinasi, ko'p boshli uzluksiz silliqlash mashinasi, ko'taruvchi silliqlash mashinasi, to'liq avtomatik uzluksiz polishing mashinasi, kompyuter profillash mashinasi, infraqizil ko'prik kesish mashinasi, tosh kesish mashinasi va kvarts tosh uzluksiz silliqlash va boshqa yirik tosh mashinalari uskunalari.
So'rov yuborish
Hozir chat

Mahsulotni tanishtirish

 

grinding and polishing machine (11)

Qayta ishlangan mahsulotga sayqallangan silliqlash toshlari silliqlanadi. Jilolangan mahsulot issiq bo'lgandan so'ng, taxta yuzasiga suv qo'shing. Kvarts toshini parlatish mashinasi sovishi mumkin. Uzluksiz yoki katta miqdorda suvga ruxsat berilmaydi. Aks holda, suvning moylash ta'siri bo'ladi Polishing istalgan effektga erisha olmaydi va quruq abrazivni umuman ishlatib bo'lmaydi. Juda yuqori harorat taxta yuzasini yoqib yuboradi va taxta yuzasida yoriqlar paydo bo'lishiga olib keladi. Kompaniyamiz Internet fikrlashni korxona sifatida ishlatadi, uzluksiz tosh silliqlash mashinasi, mijozlarga yo'naltirilgan ishlab chiqarish uskunasini talab qiladi, asosan 6-12 toshli avtomatik litchi noodle mashinasi, uzluksiz silliqlash mashinasi, ko'p boshli uzluksiz silliqlash mashinasi, ko'taruvchi silliqlash mashinasi, to'liq avtomatik ishlab chiqaradi. uzluksiz polishing mashinasi, kompyuter profillash mashinasi, infraqizil ko'prik kesish mashinasi, tosh kesish mashinasi va kvarts tosh uzluksiz silliqlash va boshqa yirik tosh mashinalari uskunalari.

technical data

abrasive.webp



marble polishing line

downLoadImg (2)

hualong



TEXNIK MA'LUMOTLAR
Model raqamiHLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Tegirmon boshi miqdori (kompyuter)8121620
Shpindelli dvigatelning quvvati (kVt)15151515
Yalpi quvvat (kVt)141201270329
Foydali ish kengligi (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Qayta ishlangan qalinligi (mm)10-6010-6010-6010-60
Tasmaning oldinga siljish tezligi (m/min)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Suv iste'moli (m3/min)15202530
Brüt vazn (kg)17000210002500032000
Demensiya (U x G x Y - sm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265

Issiq teglar: marmar abraziv mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod, narx, sotuvga

So'rov yuborish

(0/10)

clearall